AVUKAT
EGEMEN
ÖZGÜR


Ailesinin mesleğinden dolayı çocukluk ve eğitim hayatı boyunca farklı il ve ilçelerde yaşayan Egemen ÖZGÜR, lise eğitimini Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesinde başlayıp, Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu Lisesinde bitirmiştir. Üniversite hayatına Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başlamıştır.

Hukuk Fakültesini okurken, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini de okumuştur.

Mezuniyetlerinin ardından Eskişehir Barosunda yasal stajını tamamlayıp aynı zamanda da Çalışıcı Hukuk'ta da çalışmıştır.

Uzmanlaşmak için; Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk bölümünde Yüksek Lisans ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kurumsal İletişim Yüksek Lisans bölümlerinde de eğitim görmüştür.

Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne de devam etmektedir.

Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi İdare Heyetinde görevine devam etmiş ve halen Eskişehir Barosu Hayvan Hakları Komisyon Başkan Yardımcısı olarak görevine de devam etmektedir.

Katıldığı eğitim, seminer ve toplantıların bilgilerini, özel arşivinde tutmakta olup, dijital dünyaya henüz aktarmamıştır.Akademik anlamda, disiplinlerarası çalışmaya inanan, bilim ve felsefeye önem veren hem hayatı boyunca öğrenmeye devam etmek hem de öğrendiklerini kişi ve firmalara aktarma misyonuna sahiptir.

Mesleki anlamda ise; öncellikle müvekkilerine, adaleti sağlaması için programlı, kanuna ve hukuka uygun hızlı biçimde sonuca ulaşması hedefiyle, elinden gelen gayreti gösterme azmi olan, güncel hukuk ve mevzuatı takip eden bir görüşe sahiptir.


© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.