TÜKETİCİ HUKUKU KAPSAMINDA OLUŞACAK TÜM UYUŞMAZLIK VE DAVALARINIZDA YANINIZDAYIZ.

YETKİNLİK


Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Ticaret Kanunu başta olmak üzere Tüketici Hukukunun tüm mevzuatları konusunda yetkinliğimiz bulunmaktadır.

İLETİŞİM

TEMSİLİYET


Müvekkilerimizin mal veya hizmetin ayıplı olması halinde ücretin iadesi, malın ücretsiz tamiri veya başka bir malla değiştirilmesi taleplerinin Tüketici Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemeleri nezdinde takibi, tüketici kredisi sözleşmeleri kapsamında alınan yapılandırma ücretlerinin iadesi, erken ödeme indirimi, kredi kartı işlem ücretlerinin takibi, tüketici sözleşmelerindeki haksız şartlar, taksitle satış sözleşmeleri, cayma hakkının kullanılması, devre tatil ve paket tur ve abonelik sözleşmelerinden kaynaklanan ihtilaflar gibi konularda davalarda temsil ve hukuki danışmanlık yapmaktayız.

İLETİŞİM

HASSAS VE ÖZEL


Tüketici davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişinin satın almış olduğu ürün veya hizmetin korunması amaç edinilmiştir. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

İLETİŞİM

MAKALELER


Tüketici Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Tüketici Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.

AYRINTILAR

© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.