Yetkİnlİk

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Ticaret Kanunu başta olmak üzere Tüketici Hukukunun tüm mevzuatları konusunda yetkinliğimiz bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Müvekkilerimizin mal veya hizmetin ayıplı olması halinde ücretin iadesi, malın ücretsiz tamiri veya başka bir malla değiştirilmesi taleplerinin Tüketici Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemeleri nezdinde takibi, tüketici kredisi sözleşmeleri kapsamında alınan yapılandırma ücretlerinin iadesi, erken ödeme indirimi, kredi kartı işlem ücretlerinin takibi, tüketici sözleşmelerindeki haksız şartlar, taksitle satış sözleşmeleri, cayma hakkının kullanılması, devre tatil ve paket tur ve abonelik sözleşmelerinden kaynaklanan ihtilaflar gibi konularda davalarda temsil ve hukuki danışmanlık yapmaktayız.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Tüketici davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişinin satın almış olduğu ürün veya hizmetin korunması amaç edinilmiştir. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Tüketici Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Tüketici Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.