SPOR HUKUKU KAPSAMINDA OLUŞACAK TÜM UYUŞMAZLIK VE DAVALARINIZDA YANINIZDAYIZ.

YETKİNLİK


Spor Hukukunun tüm mevzuatları konusunda yetkinliğimiz bulunmaktadır.

İLETİŞİM

TEMSİLİYET


Sporcuların ve Kulüplerin; CAS, FİFA karar mercileri, UEFA karar mercileri ve diğer tahkim ve disiplin kurulları nezdinde temsili, sponsorluk sözleşmesi, sporcu ile Kulüp arasındaki sözleşmeler, oyuncu sözleşmesi sözleşmeleri, turnuva organizasyon sözleşmesi gibi sözleşmelerin incelenmesi ve müzakere edilmesi, sporcuların ve kulüplerin hukuksal vergi sorunlarının çözümlenmesi, sporcuların yazılı ve görsel basınındaki kişilik haklarının korunması ve sporcuların ve kulüplerin saha içinde ve dışında gerçekleşecek haksız fiiller karşısında sorumluğu gibi konularda temsil yetkimiz bulunmaktadır.

İLETİŞİM

HASSAS VE ÖZEL


Spor Hukuku davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

İLETİŞİM

MAKALELER


Spor Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Spor Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.

AYRINTILAR

© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.