Yetkİnlİk

Spor Hukukunun tüm mevzuatları konusunda yetkinliğimiz bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Sporcuların ve Kulüplerin; CAS, FİFA karar mercileri, UEFA karar mercileri ve diğer tahkim ve disiplin kurulları nezdinde temsili, sponsorluk sözleşmesi, sporcu ile Kulüp arasındaki sözleşmeler, oyuncu sözleşmesi sözleşmeleri, turnuva organizasyon sözleşmesi gibi sözleşmelerin incelenmesi ve müzakere edilmesi, sporcuların ve kulüplerin hukuksal vergi sorunlarının çözümlenmesi, sporcuların yazılı ve görsel basınındaki kişilik haklarının korunması ve sporcuların ve kulüplerin saha içinde ve dışında gerçekleşecek haksız fiiller karşısında sorumluğu gibi konularda temsil yetkimiz bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Spor Hukuku davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Spor Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Spor Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.