AİLE, NAFAKA VE BOŞANMA HUKUKU KAPSAMINDA OLUŞACAK TÜM UYUŞMAZLIK VE DAVALARINIZDA YANINIZDAYIZ.

YETKİNLİK


Aile Hukuku ve Boşanma Hukuku başta olmak üzere; anlaşmalı veya çekişmeli boşanma, boşanma protokolü hazırlama, mal rejimi, nafaka davası, velayet davası gibi çok önemli dava konularında olumlu netice almak ve hak kaybına uğramamak için uzman kadromuz bulunmaktadır.

İLETİŞİM

TEMSİLİYET


Müvekkilerimizi; sıkı bir usul hukukuna bağlı olan boşanma davaları, nafaka davaları ve velayet davaları gibi her türlü hukuki sürecinde birlikte hareket ederek, hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuca varıyoruz.

İLETİŞİM

HASSAS VE ÖZEL


Aile davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişinin ailesi ve özellikle çocuğu için önemli bir dava konusudur. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

İLETİŞİM

MAKALELER


Aile ve Boşanma Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Aile ve Boşanma Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.

AYRINTILAR

© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.