Yetkİnlİk

Aile Hukuku ve Boşanma Hukuku başta olmak üzere; anlaşmalı veya çekişmeli boşanma, boşanma protokolü hazırlama, mal rejimi, nafaka davası, velayet davası gibi çok önemli dava konularında olumlu netice almak ve hak kaybına uğramamak için uzman kadromuz bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Müvekkilerimizi; sıkı bir usul hukukuna bağlı olan boşanma davaları, nafaka davaları ve velayet davaları gibi her türlü hukuki sürecinde birlikte hareket ederek, hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuca varıyoruz.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Aile davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişinin ailesi ve özellikle çocuğu için önemli bir dava konusudur. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Aile ve Boşanma Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Aile ve Boşanma Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.