Yetkİnlİk

Bilişim suçları, İnternet Hukuku ve e-Ticaret Hukuku başta olmak üzere; teknolojinin, hukukla birleştiği kısımlarda ortaya çıkan hukuki suç ve sorunlar konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Müvekkilerimizi; gözaltı sürecinden başlayarak hem soruşturma hem de kovuşturma aşamalarında temsil etmekteyiz. Hukuki süreçlerinde yanlarında bulunarak, suçlamaları aydınlatmak ve savunmalarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Bilişim davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişilik hakları saldırı ve hayatın en önemli unsurlarından biri olan internet konusunda dikkatli olmak gerekmektedir. Bu nedenle Bilişim ve İnternet Hukuku alanında uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Bilişim Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Bilişim Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.