BİLİŞİM HUKUKU KAPSAMINDA OLUŞACAK TÜM UYUŞMAZLIK VE DAVALARINIZDA YANINIZDAYIZ.

YETKİNLİK


Bilişim suçları, İnternet Hukuku ve e-Ticaret Hukuku başta olmak üzere; teknolojinin, hukukla birleştiği kısımlarda ortaya çıkan hukuki suç ve sorunlar konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır.

İLETİŞİM

TEMSİLİYET


Müvekkilerimizi; gözaltı sürecinden başlayarak hem soruşturma hem de kovuşturma aşamalarında temsil etmekteyiz. Hukuki süreçlerinde yanlarında bulunarak, suçlamaları aydınlatmak ve savunmalarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

İLETİŞİM

HASSAS VE ÖZEL


Bilişim davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişilik hakları saldırı ve hayatın en önemli unsurlarından biri olan internet konusunda dikkatli olmak gerekmektedir. Bu nedenle Bilişim ve İnternet Hukuku alanında uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

İLETİŞİM

MAKALELER


Bilişim Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Bilişim Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.

AYRINTILAR

© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.