Yetkİnlİk

Müvekkilerimize; ulusal ve uluslararası nitelikte, başta Petrol ve Doğalgaz Hukuku olmak üzere yenilenebilir enerji, gaz, elektrik ve hidroelektrik santral projelerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Müvekkilerimizin karşılaştıkları idari yaptırımların ve hukuki uyuşmazlıkların çözümü, EPDK ve diğer idari makamlarda, tahkim kurulları ve mahkemeler nezdinde yapılacak hukuki işlemler hususunda temsil etmekteyiz.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Enerji davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Enerji sektöründe bulunan kişilerin veya kurumların; karşılaşacakları sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla, değişen hukuki yapı ve düzenlemeleri düzenli bir şekilde takip etmekteyiz. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Enerji Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Enerji Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.