ENERJİ HUKUKU KAPSAMINDA OLUŞACAK TÜM UYUŞMAZLIK VE DAVALARINIZDA YANINIZDAYIZ.

YETKİNLİK


Müvekkilerimize; ulusal ve uluslararası nitelikte, başta Petrol ve Doğalgaz Hukuku olmak üzere yenilenebilir enerji, gaz, elektrik ve hidroelektrik santral projelerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİM

TEMSİLİYET


Müvekkilerimizin karşılaştıkları idari yaptırımların ve hukuki uyuşmazlıkların çözümü, EPDK ve diğer idari makamlarda, tahkim kurulları ve mahkemeler nezdinde yapılacak hukuki işlemler hususunda temsil etmekteyiz.

İLETİŞİM

HASSAS VE ÖZEL


Enerji davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Enerji sektöründe bulunan kişilerin veya kurumların; karşılaşacakları sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla, değişen hukuki yapı ve düzenlemeleri düzenli bir şekilde takip etmekteyiz. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

İLETİŞİM

MAKALELER


Enerji Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Enerji Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.

AYRINTILAR

© 2017 | Özgür Hukuk Bürosu | Tüm Hakları Saklıdır.

Download PDF
error: Content is protected.