Yetkİnlİk

Borçlar Kanunu başta olmak; sözleşmeden doğan haklar, haksız eylemden doğan haklar, sebepsiz zenginleşme davaları, alacak davaları, tazminat davaları veya kamulaştırma davaları gibi konularda yetkinliğimiz bulunmaktadır.

Ayrıntılar

Temsİlİyet

Müvekkilerimizi; gözaltı sürecinden başlayarak hem soruşturma hem de kovuşturma aşamalarında temsil etmekteyiz. Hukuki süreçlerinde yanlarında bulunarak, suçlamaları aydınlatmak ve savunmalarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Ayrıntılar

Hassas ve Özel

Borçlar Hukuku davaları nitelikleri gereği hassas ve özel bir alandır. Kişinin maddi ve manevi haklarını zedelemekte veya bazı haklarının kaybolmasına yol açacak durumlara düşme durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle konusunda uzman ve çalışkan avukatların tercih edilmesi size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılar

Makaleler

Borçlar Hukuku alanında yazmış olduğumuz makaleler ve yargıtay kararları mevcuttur. Borçlar Hukuku çok kapsamlı bir hukuk alanıdır. O nedenle sürekli okumak ve güncel mevzuatı takip etmek hem avukat açısından hem de müvekkile vereceği değerli bilgilerin güçlenmesi bakımından oldukça fayda sağlayacaktır.